سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

سیستم اعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس

سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

سیستم‌های اعلام حریق تجهیزات امنیتی هستند که در ساختمان‌های مسکونی، کارخانه‌ها، مجتمع‌های تجاری و غیره از آنها استفاده می‌شود تا میزان خطرات و خسارت‌های مالی و جانی تا حد زیادی کاهش پیدا کند. سیستم‌های اعلام حریق وظیفه‌ی شناسایی و تشخیص دود، حرارت، آتش و گاز مونوکسیدکربن را بر عهده دارند. شرکت اعلام حریق زیتکس با تولید سیستم اعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس تلاش کرده است تا نیازهای مشتریان خود را برآورده سازد. در ادامه به ویژگی‌ها و مشخصات سیستم‌های آدرس‌پذیر زیتکس خواهیم پرداخت.

سیستم اعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس

سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

سیستم‌های اعلام حریق در دو دسته‌ی متعارف و آدرس‌پذیر تولید و به بازار ارائه می‌شوند. یکی از برندهای موفق در زمینه‌ی تولید سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر شرکت زیتکس است که همچنین اولین برندی است که موفق به دریافت تاییدیه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران شده است. او ویژگی‌های سیستم اعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

شستی آدرس‌پذیر-اعلام حریق زیتکس

آدرس‌دهی اتوماتیک در سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

آدرس‌دهی بین دتکتورها و آژیرهای آدرس‌پذیر زیتکس با پنل مرکزی به صورت اتوماتیک انجام می‌شود. در سیستم‌های قدیمی بکار رفته شده در اعلام حریق‌هایی مانند زتا و آپولو این آدرس‌دهی‌ها به صورت دستی انجام می‌شد اما در سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس این آدرس‌دهی اتوماتیک یک مزیت و برتری محسوب می‌شود.

در این سیستم، تجهیزات بر روی لوپ­‌ها قرار می­‌گیرند و بعد از چک­‌شدن و نبود ایراد یا خطا، فرآیند آدرس‌­دهی به صورت اتوماتیک انجام می‌­پذیرد.

دتکتور آدرس‌پذیر - زیتکس

ارتباط دو طرفه بین پنل و قطعات

در سیستم اعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس ارتباطی پیوسته بین قطعات و پنل مرکزی وجود دارد. قطعات به طور مداوم وضعیت خود را برای پنل ارسال می‌کنند و به این ترتیب هرگونه خرابی یا قطع اتصال به سرعت قابل تشخیص و پیگیری خواهد بود.

گزارش‌گیری و ثبت گزارش

پنل زیتکس قابلیت ثبت و ذخیره‌ی 10000 رویداد را دارد. می‌توان گزارش‌های پنل را از طریق چاپگر چاپ کرد و یا فایل را به صورت متنی ذخیره کرد.

قابلیت SAFE SAVING

ویژگی SAFE SAVING پشتیبان گرفتن از تنظیمات و پیگربندی موجود روی پنل را فراهم می‌کند و در نتیجه باعث می‌شود اطلاعات در هنگام تعویض لوپ‌ها از بین نرود. بعلاوه تنظیمات و برنامه نویسی پنل آدرس‌پذیر زیتکس بدون نیاز به کامپیوتر انجام‌پذیر است.

عدم نیاز به لایسنس برای اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

یکی از ویژگی‌های سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس عدم نیاز به لایسنس برای راه‌اندازی پنل‌ها است. نصب این سیستم بسیار ساده است و به خاطر نیاز نداشتن به لایسنس هزینه‌های جانبی آن بسیار کمتر است. پنل‌های آدرس‌پذیر زیتکس دارای قفل‌های سخت‌افزاری در چهار سطح هستند تا از دستکاری‌ و دخالت‌های احتمالی افراد غیر متخصص در عملکرد پنل جلوگیری شود.

دتکتور سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

تغییر میزان حساسیت دتکتورهای دودی زیتکس

دتکتورهای دودی آدرس‌‌پذیر زیتکس قابلیت تشخیص دودهای سیاه یا سفید ایجاد شده در اثر سوختن مواد شیمیایی، چوب و سایر مواد را دارند. حساسیت این دتکتورها را می‌توان در سه سطح پایین، متوسط و بالا تنظیم کرد. این قابلیت تنظیم حساسیت برای مکان‌هایی مناسب است که ممکن است تنها در طول روز جذب آلودگی داشته باشند. برای مثال هنگام فعالیت کارگاه‌های ریخته‌گری یا چوب‌بری مقداری آلودگی وجود دارد بنابراین می‌توان حساسیت دتکتورها را در این مکان‌ها در طول روز کاهش و در شب افزایش داد تا در صورت بروز خطر سیستم اعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس فعال شود.

دتکتور آدرس‌پذیر زیتکس

محصولات اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکس

شرکت زیتکس محصولات سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر خود را با قطعات زیر تولید می‌کند:

  • دستگاه مرکزی آدرس پذیر
  • تکرار کننده آدرس پذیر
  • ماژول‌های آدرس‌پذیر زیتکس
  • دتکتور دودی آدرس‌پذیر زیتکس
  • دتکتور حرارتی آدرس‌پذیر
  • دتکتور ترکیبی دود و حرارت آدرس‌پذیر
  • شستی آدرس پذیر
  • آژیر فلاشر آدرس پذیر

آژیر اعلام حریق آدرس‌پذیر زیتکساعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس در مرکز اعلام حریق آرات

در این مطلب نکاتی را در مورد سیستم اعلام حریق آدرس‌­پذیر زیتکس بیان کردیم. برای اطلاع از قیمت انواع سیستم‌های اعلام حریق می‌توانید به صفحه‌ی فروش اعلام حریق مراجعه کنید. بعلاوه برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 09120149425 تماس حاصل فرمایید.

firealarm وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.