سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

دتکتور اعلام حریق سنس

دتکتور اعلام حریق سنس Sens

 شرکت اعلام حریق سنس یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین شرکت‌های ایرانی است که به تولید تجهیزات اعلام حریق می‌پردازد. تجهیزات اعلام حریق سنس در دو نوع متعارف و آدرس‌پذیر هستند اما تجهیزات آدرس‌پذیر آن تاکنون موفق به اخذ تاییدیه‌های سازمان آتش‌نشانی نشده است. انواع دتکتور اعلام حریق سنس مناسب برای نصب در ساختمان‌های مسکونی و تجاری است. تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

انواع دتکتور اعلام حریق متعارف سنس

آتش‌سوزی با فاکتورهایی همچون دود، حرارت، گاز و غیره همراه است. دتکتورهای اعلام حریق بسته به تشخیص هر کدام از این فاکتورها به انواع دتکتورهای دودی، حرارتی و گازی تقسیم می‌شوند. انواع دتکتور اعلام حریق متعارف سنس از تکنولوژی‌هایی همچون فناوری مدارات دو رویه، استاندارد EN-54، قطعات SMD و غیره بهره می‌برند. دتکتورهای اعلام حریق سنس دارای گواهینامه‌ی ملی و بین‌المللی و مورد تایید سازمان آتش‌نشانی است.

سیستم اعلام حریق متعارف سنس

از این دتکتورها می‌توان در رطوبت 95 درصد و دمایی بین منفی ده تا مثبت 90 درجه‌ی سانتی‌گراد استفاده کرد. درجه‌ی حفاظت IP23 این دتکتور را مناسب استفاده در محیط‌های داخلی می‌سازد. دتکتور اعلام حریق سنس شامل موارد زیر است که در ادامه به معرفی انواع آنها می‌پردازیم.

  • دتکتور گازی
  • دتکتور دودی
  • دتکتور حرارتی دما ثابت
  • دتکتور حرارتی دما افزایشی
  • دتکتور مولتی دود و حرارت

دتکتور گازی اعلام حریق سنس مدل GD-101

دتکتور گاز اعلام حریق Sens

دتکتور گازی سنس قابلیت تشخیص گاز مونوکسیدکربن و گاز طبیعی را به صورت همزمان دارد. این ویژگی به همراه قیمت مناسب، این دتکتورها را بسیار پرطرفدار ساخته است. این دتکتور با باتری 24 ولتی کار می‌کند و قابلیت نصب بر روی سقف نیز دارد.

دتکتور دودی اعلام حریق سنس مدل SD-101

آشکارساز دود اعلام حریق سنس - مدل SD-101

دتکتور دودی سنس حساسیت نسبتا بالایی به انواع دود و ذرات بسیار ریز دارد. این دتکتور دارای طراحی زیبایی است و در مدار مرکزی آن از قطعات SND استفاده شده است. آبکاری بودن این دتکتور باعث می‌شود که در برابر زنگ‌زدگی مقاوم باشد. بعلاوه این دتکتور مانند سایر دتکتورهای اعلام حریق سنس مصرف انرژی پایینی دارد.

دتکتور حرارتی دما ثابت سنس مدل HD-101

آشکارساز حرارتی دما ثابت سنس - مدل HD-101

از دتکتور حرارتی دما ثابت سنس در محیط‌هایی استفاده می‌شود که تغییرات دمایی و دود به صورت عادی وجود دارد. این دتکتورها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با بالارفتن دما تا مثبت 70 درجه‌ی سانتی‌گراد، دتکتور سیگنال حریق را به پنل مرکزی ارسال می‌کند.

این دتکتور از نظر شرایط محیطی استفاده از آن، ویژگی‌های الکتریکی و طراحی بدنه و جنس آن کاملا مشابه با دتکتور دودی است.

دتکتور حرارتی دما افزایشی سنس مدل RD-100

دتکتورهای حرارتی افزایشی اعلام حریق sens- مدل RD-100

دتکتورهای حرارتی دما افزایشی نسبت به افزایش ناگهانی دما حساس هستند و اعلان خطر می‌کنند. اگر افزایش دما در یک دقیقه به اندازه‌ی 8 درجه باشد این دتکتور فعال می‌شود. دتکتور حرارتی دما افزایشی سنس نیز مانند سایر دتکتورهای سنس در حالت عادی مصرف انرژی پایینی دارد.

دتکتور مولتی دود و حرارت سنس مدل MD-101

دتکتور ترکیبی دود و حرارت اعلام حریق sens

دتکتورهای مولتی اعلام حریق سنس همزمان از دو سنسور تشخیص دود و حرارت استفاده می‌کنند. این دتکتور برای نصب در محیط‌هایی مناسب هستند که امکان بروز هر دو دود و حرارت وجود دارد. کاربرد این دتکتورها در موارد خانگی در موتورخانه‌ها است.

وجود دو سنسور دود و حرارت به صورت همزمان، احتمال خطا در عملکرد دتکتور را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

فروش انواع دتکتور اعلام حریق در مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات در زمینه‌ی فروش انواع تجهیزات اعلام حریق خارجی و ایرانی فعالیت می‌کند. سیستم اعلام حریق سنس از سیستم‌های مشهور و پرفروش ایرانی است که توانسته جایگاه خود را در میان رقبا بدست بیاورد. قیمت تجیهزات این برند را می‌توانید در صفحه‌‌ی لیست قیمت اعلام حریق سنس مشاهده کنید. برای دریافت مشاوره و خرید دتکتورهای اعلام حریق سنس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات تماس بگیرید.

تیم محتوا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.