سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

لوازم جانبی سیستم اعلام حریق

لوازم جانبی سیستم‌های اعلام حریق

نصب تجهیزات اعلام حریق یکی از مهم‌ترین نکات برای ایمنی در برابر آتش در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی و غیره است که با اعلام زودهنگام خطر، خسارت‌های ناشی از حریق را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد. تمام سیستم‌های اعلام حریق نیاز به لوازم جانبی دارند و این لوازم با افزایش کارآیی سیستم‌های اعلان حریق به عملکرد صحیح و به موقع آنها کمک می‌کنند. این لوازم، بخش جدایی ناپذیر برای عملکرد بهتر سیستم‌های اعلان و اطفاء حریق هستند. در این مطلب به معرفی این لوازم جانبی سیستم اعلام حریق می‌پردازیم.

 تماس با مشاوران مرکز اعلام حریق آرات

لوازم و تجهیزات جانبی سیستم اعلام حریق

سیستم‌های اعلام حریق نقش بسیار مهمی در تشخیص زودهنگام حریق و مهار آن دارند. عملکرد نادرست یا غیرفعال بودن یک سیستم یا بخشی از آن می‌تواند خسارت‌های زیادی به محل وارد کند. به همین خاطر بررسی این سیستم‌ها و استفاده از لوازم جانبی اعلام حریق می‌تواند برای کارکرد صحیح یک سیستم ضروری باشد. در ادامه به معرفی برخی از این تجهیزات می‌پردازیم که می‌توانید برای خرید آنها با مرکز اعلام حریق آرات در تماس باشید.

باتری اعلام حریق

لوازم جانبی سیستم اعلام حریق - باتری

کنترل پنل مرکزی اعلام حریق مواقع اضطراری نیاز به باتری پشتیبان دارد. این باتری‌ها انرژی مورد نیاز پنل را در زمان قطع شدن برق تامین می‌کنند. مطابق استانداردهای بین‌المللی اعلام حریق، باتوجه به تعداد تجهیزات مورد استفاده در یک سیستم، از باتری‌های 4.5 و 7.2 آمپر استفاده می‌شود.

مرکز اعلام حریق آرات انواع باتری و تجهیزات و لوازم جانبی سیستم اعلام حریق را به صورت عمده در اختیار همکاران و مشتریان خود قرار می‌دهد. همکاران ما در سراسر ایران می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ی این مرکز بهره‌مند شوند.

چراغ اضطراری

چراغ اضطراری - لوازم جانبی سیستم اعلام حریق

چراغ اضطراری یک لوازم جانبی مهم و کاربردی است که در مواقع اضطراری و قطعی برق، نور لازم برای روشنایی راه‌پله‌ها و راه‌های خروجی را تامین می‌کند. این چراغ‌ها با باتری کار می‌کنند و به هنگام قطع شدن برق به صورت خودکار روشن می‌شوند.

اسپری تست دتکتورهای دودی

اسپری تست دود اعلام حریق

تست تجهیزات اعلام حریق و دتکتورها و شستی‌ها برای اطمینان از عملکرد صحیح آنها بسیار مهم است. از روش‌های استاندارد تست دتکتورهای دودی می‌توان به استفاده از اسپری دود اشاره کرد. البته روش‌های سنتی مانند استفاده از سیگار یا اسپند نیز ممکن است توسط برخی از افراد انجام گیرد اما استفاده از اسپری تست دتکتورهای دودی نسبت به این روش‌ها بسیار مناسب‌تر و قابل اطمینان‌تر است.

شرکت اعلام حریق زیتکس اولین شرکت ایرانی است که به تولید اسپری دود می‌پردازد. اسپری دود زیتکس را می‌توانید در بسته‌بندی‌های متفاوت از مرکز اعلام حریق آرات تهیه کنید. قیمت این برند ایرانی در مقایسه با نمونه‌های خارجی بسیار مناسب است.

کفپوش عایق – لوازم جانبی سیستم اعلام حریق

کفپوش عایق - لوازم جانبی اعلام حریق

یکی دیگر از لوازم جانبی سیستم اعلام حریق، کف‌پوش عایقی است. کفپوش عایق پوشش پلاستیکی عایق و ضخیمی است که برای استانداردسازی و ایمنی ساختمان‌ها بکار برده می‌شود.

علائم اضطراری

علائم اضطراری اعلام حریق

علائم اضطراری مانند علائم خروج اضطراری از جمله تجهیزات جانبی به شمار می‌روند که در مواقع ضروری بسیار کاربردی هستند. این علائم به صورت شب‌نما طراحی و تولید می‌شوند و به ساکنان محل کمک می‌کنند در مواقع ضروری و قطع برق به راحتی مسیرهای خروجی را پیدا کنند. مرکز اعلام حریق آرات علائم اضطراری مورد نیاز را از واحد تولیدی خود در اختیار مشتریان و همکاران قرار می‌دهد.

فروش لوازم و تجهیزات جانبی سیستم اعلام حریق در مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات به فروش انواع سیستم‌های اعلام حریق و لوازم جانبی آن می‌پردازد. لوازم جانبی مورد نیاز خود را می‌توانید به صورت عمده و با قیمتی بسیار مناسب از مرکز اعلام حریق آرات تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانید با مشاوران این مرکز تماس بگیرید. با استفاده از تجهیزات جانبی مناسب کارکرد سیستم‌های اعلان حریق خود را ارزیابی کنید تا در مواقع ضروری از عملکرد درست آنها اطمینان داشته باشید.

تیم محتوا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.