سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

اعلام حریق قیمت مناسب – راهنمای انتخاب اعلام حریق با مناسب ترین قیمت

اعلام حریق قیمت مناسب
  • مناسب ترین سیستم اعلام حریق برای کاربردی که من مد نظر دارم ، با توجه به بودجه ای که مد نظر دارم چیست؟
  • من نمی توانم بودجه زیادی به سیستم اعلام حریق اختصاص دهم اما بحث ایمنی نیز بسیار برایم اهمیت دارد، حداقل سیستمی که می توان با حد اقل هزینه محقق می شود چیست؟
  • من برای اخذ پایان کار یا سایر مجوز ها نیاز به تاییدیه سازمان آتش نشانی دارم، چه سیستمی با چه ضوابطی پاسخ گوی نیاز من خواهد بود؟
  • در میان سیستم های مختلف و انبوه برند های تولید کننده و وراد کننده محصولات اعلام حریق ، کدام برند با کدام تجهیزات بیشترین انطباق را با بودجه و نیازمندی ما خواهد داشت؟

این سوال ها و ده ها سوال دیگر، کسانی را که در آستانه تهیه سیستم اعلام حریق هستند را محاصره می نماید.

ما برای پاسخ به این سوالات اینجاییم

ارزانترین سیستم اعلام حریق چیست

همان طور که توضیح داده شده ، سیستم های اعلام حریق بر اساس عملکردشان دو طراحی متفاوت دارند، یک طراحی به صورت آدرس دهی شده ادوات و تجهیزات را در یک حلقه قرار می دهد.

طراحی دیگر که به صورت ناحیه ای بوده و تحت عنوان سیستم متعارف شناخته می شود.

تجهیزات سیستم اعلام حریق متعارف از قیمت پایین تری برخوردار است.

در حال حاضر می توان برند های ایرانی را با مناسب ترین قیمت تهیه کرد.

جهت انتخاب و خرید قیمت مناسب ترین سیستم اعلام حریق با شماره 09120149425 به صورت مستقیم ارتباط بگیرید، راهنمایی کارشناسان ما شما را در تهیه ارزان ترین قیمت یاری خواند کرد.

سیستم های اعلام حریق متعارف ایرانی

تولید کنندگان سیستم های اعلام حریق ایرانی ، پنل های مختلفی را تولید کرده اند، همه برند های ایرانی پنل متعارف 2 زون را دارند زون ها به در پنل ها به صورت زوج افزایش پیدا می کنند، برند زیتکس تا 18 زون، برند آریاک تا 24 زون و … هستند.

سیستم های اعلام حریق تولید شده در داخل به دلیل قیمت مناسب مورد استقبال واقع شده اند ، و تعدادی از آنها که شناخته شده ترین برند های ایرانی هستند  با اخد استاندارد ملی ایران توانسته اند در لیست برند های مورد تایید سازمان آتش نشانی قرار گیرند.

اعلام حریق قیمت مناسب

سیستم اعلام حریق ایرانی آدرس پذیر

اعلام حریق سنس ، تنها برند ایرانی است که در زمان نگارش این مقاله اقدام به تولید سیستم اعلام حریق آدرس پذیر کرده است. سیستم آدرس پذیر این برند مورد تایید سازمان آتش نشانی نیست، و فعلا تنها سیستم متعارف این شرکت در لیست برند های مورد تایید سازمان آتش نشانی به چشم می خورد.

از نظر قیمت آشکار ساز ها ، شستی ها و آژیر های آدرس پذیر این برند مورد از نمونه های مشابه خارجی ارزان تر بوده اما پنل های مرکزی این سیستم از برخی نمونه های خارجی گران تر می باشد.

قیمت دتکتور دودی آدرس پذیر

در حال حاضر قیمت یک دتکتور دودی آدرس پذیر در برند های مختلف از 200 هزار تومان آغاز شده ، 300.000 تومان تا 500 هزار تومان شامل اکثر برند های سیستم آدرس پذیر مورد تایید می باشند

قیمت دتکتور دودی متعارف

قیمت دتکتور های دودی متعارف مورد تایید سازمان آتش نشانی از 60 هزار تومان آغاز و تا 74000 تومان در برند های ایرانی، 100 هزار تومان برند های بلغارستانی تا 200 هزار تومان بازه قیمت های اکثر برندهای مورد تایید سازمان آتش نشانی تهران می باشد

firealarm وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.