سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

فروش ویژه اعلام حریق GST + لیست قیمت

اعلام حریق GST

اعلام حریق GST یکی از سیستم های مشهور جهانی در زمینه تجهیزات ایمینی است. فروش ویژه این محصول در جموعه اعلام حریق آرات به مدت محدود انجام می پذیرد.

معرفی شرکت GST

شرکت GST   شاخه چین کمپانی یونایتد تکنولوژی است.  نوآوری و خلاقیت ، کیفیت بالای محصولات این شرکت با گواهی های معتبر بین المللی همراه شده است. محور کسب و کار این شرکت استفاده از آخرین تکنولوژی ها و کیفیت بالاست.

لیست قیمت اعلام حریق GST

این لیست قیمت در اواسط شهریور 1397 تنظیم شده است. با توجه به تغییرات سریع و شدید قیمت ها ، برای خرید و قیمت روز برند اعلام حریق GST با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت اعلام حریق GST

 

نمایندگی رسمی GST در ایران

شرکت GST همچون بسیاری از دیگر برندهای خارجی موجود در بازار ، نمایندگی رسمی در ایران ندارد.

شرکت های بسیاری در طول سالها به فروش و انجام خدمات پس از فروش  محصولات این شرکت در ایران اقدام نموده اند.

مرکز اعلام حریق آرات نیز با توجه به کیفیت و قیمت رقابتی و خواست مشتریان ، طی سنوات گذشته محصولات اعلام حریق GST را در سید محصولات اعلام حریق خود قرار داده و مبادرت به فروش آنها می نماید.

 

محصولات اعلام حریق GST

محصولات اعلام حریق gst در دو دسته هوشمند آدرس پذیر و متعارف ارائه می شود.

محصولات متعارف

همان طور که در لیست قیمت مشاهده می کنید ، دتکتور دود، دتکتور حرارتی، دتکتور های ترکیبی در کنار پنل های اعلام حریق ارائه شده است. محصولات مذکور در سبد محصولات تمامی برندهای اعلام حریق موجود هستند. اما دتکتور شعله ، دتکتور گاز  و همچنین بیم دتکتور رفلکتوری از محصولات کمتر ارائه شده توسط سایر برندها می باشد.

در کنار برندهای خارجی ارائه دهنده سیستم های اعلام حریق ، سیستم اعلام حریق زتا به عنوان یکی از برندهای مورد استفاده در کنار سیستم اعلام حریق GST می توان نام برد.

با توجه به قیمت به نسبت بالاتر برندهای خارجی بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند از برندهای داخلی مانند اعلام حریق تسلا در پروژه های خود استفاده نمایند.

 

alifirefight وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.