سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

قیمت اعلام حریق تسلا

شرکت آشکارسازان ایرانیان تولید کننده‌ی محصولات اعلام حریق با برند تسلا (Tesla) است. اعلام حریق تسلا دارای گواهی‌های بین‌المللی و استانداردهای داخلی است و بخش مهمی از بازار سیستم‌های اعلام حریق ایرانی را به خود اختصاص داده است. در ادامه‌ی این مطلب می‌توانید لیست قیمت اعلام حریق تسلا را مشاهده کنید و با تجهیزات اعلام حریق این شرکت آشنا شوید.قیمت اعلام حریق تسلا

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

در جدول زیر می‌توانید لیست قیمت اعلام حریق تسلا را مشاهده کنید. مرکز اعلام حریق آرات برای فروش محصولات اعلام حریق تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته است که برای اطلاع از آن می‌توانید با شماره تلفن 09120149425 تماس بگیرید.

ردیفعنوانقیمت
لیست قیمت پنل مرکزی اعلام حریق تسلا
پنل اعلام حریق 2 زون2,000,000 تومان
پنل اعلام حریق 4 زون2,150,000 تومان
پنل اعلام حریق 6 زون2,300,000 تومان
پنل اعلام حریق 8 زون2,450,000 تومان
پنل اعلام حریق 10 زون2,600,000 تومان
پنل اعلام حریق 12 زون2,750,000 تومان
پنل اعلام حریق 14 زون2,900,000 تومان
پنل اعلام حریق 16 زون3,050,000 تومان
پنل اعلام حریق 18 زون3,200,000 تومان
لیست قیمت دتکتور دودی اعلام حریق تسلا
دتکتور دودی اپتیکال (نوری)139,500 تومان
لیست قیمت دتکتور حرارتی اعلام حریق تسلا
دتکتور حرارتی137,500 تومان
لیست قیمت اژیر فلاشر اعلام حریق تسلا
آژیر 24 ولت105,000 تومان
آژیر فلاشر 24 ولت110,000 تومان
لیست قیمت شستی اعلام حریق تسلا
شستی اعلام حریق ال ای دی دار قابل ریست90,000 تومان
لیست قیمت تلفن کننده تسلا
تلفن کننده 15 حافظه سخنگو3,950,000 تومان

قیمت اعلام حریق تسلا

تجهیزات اعلام حریق تسلا – لیست قیمت

محصولات اعلام حریق Tesla شامل کنترل پنل، دتکتورهای دودی، دتکتورهای حرارتی، شستی، آژیر فلاشر و سایر محصولات مرتبط است. تمامی این محصولات دارای استاندارد ملی و گواهی‌نامه‌های معتبر اروپایی هستند. محصولات این شرکت دارای گارانتی مادام‌العمر هستند و از قیمت و کیفیتی خوب برخوردارند. در ادامه‌ی لیست قیمت اعلام حریق تسلا می‌توانید با محصولات این شرکت به صورت مختصر  آشنا شوید. برای اطلاعات تکمیلی می‌توانید به صفحه‌ی سیستم‌های اعلام حریق تسلا رجوع کنید.

مرکز کنترل تسلا

کنترل پنل اعلام حریق محل دریافت و پردازش اطلاعات مجموعه تجهیزات اعلام حریق است. در واقع کنترل پنل وظیفه‌ی هماهنگی بین اجزای اعلام حریق را بر عهده دارد. کنترل پنل‌های تسلا در مدل‌های 2، 4، 6، 8 و 10 زون تولید و به بازار عرضه می‌شود.

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

دتکتورهای دودی تسلا

دتکتور دودی تسلا از نوع دتکتورهای فوتوالکتریک یا اپتیکال است. این دتکتور برای کشف ذرات دود حاضل از آتش در خانه، کارخانه و یا مکان‌های دیگر مناسب است و با انواع کنترل پنل متعارف یا کانونشنال مورد استفاده قرار می‌گیرد. چراغ چشمک‌زن این دتکتورها هر 4 ثانیه یک بار روشن می‌شود که نشان نرمال بودن وضعیت سیستم است. وقتی که دتکتور وجود دود در حیط را شناسایی می‌کند این چراغ به صورت ثابت روشن می‌ماند.

دتکتورهای حرارتی تسلا

دتکتورهای حرارتی تسلا در نوع حرارتی ثابت و حرارتی افزایشی موجود هستند. این دتکتورهای حرارتی قابل استفاده در منازل، کارخانه‌ها و سایر مکان‌ها هستند و با انواع کنترل پنل‌های متعارف سازگارند. دتکتورهای دما ثابت تسلا با بالا رفتن دما از 57 درجه سانتی‌گراد فعال شده و فرمان آلارم را به کنترل پنل ارسال می‌کنند. دتکتورهای دما افزایشی تسلا با افزایش ناگهانی دما تا 8 درجه سانتی‌گراد فعال می‌شوند و به کنترل پنل اعلام خطر می‌فرستند.

لیست قیمت - تجهیزات اعلام حریق تسلا

دتکتور گازی تسلا

دتکتور گازی قابلیت تشخیص گازهای موجود در یک منطقه را دارد. دتکتور گازی می‌تواند کمبود اکسیژن در محیط، وجود گازهای سمی و اشتعال‌زا و الکل و مونوکسید کربن را تشخیص دهد. از دتکتور گازی تسلا می‌توانید در مکان‌های عمومی، کارخانه‌ها و غیره استفاده کنید. در بالا لیست قیمت انواع دتکتورهای اعلام حریق تسلا را می‌توانید مشاهده کنید.

دتکتور ترکیبی گاز و حرارت تسلا

دتکتور ترکیبی تسلا قابلیت تشخیص گاز و حرارت به صورت همزمان را دارد. این دتکتور 24 ولتی است و برای تشخیص نشت گازهای اشتعال‌زا مناسب است. این دتکتور سازگار با انوع کنترل پنل‌های متعارف است و از آن می‌توان در منازل، کارهانه‌ها و مکان‌های عمومی استفاده کرد. این دتکتور با تشخیص نشت گاز یا بالارفتن دما از 57 درجه سانتی‌گراد فعال می‌شود.

اعلام حریق تسلا – لیست قیمت در مرکز اعلام حریق آرات

برای تهیه‌ی انواع تجهیزات اعلام حریق ایرانی و خارجی می‌توانید به مرکز اعلام حریق آرات مراجعه کنید. این مرکز به عنوان نمایندگی اعلام حریق تسلا محصولات این شرکت را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۱۴۹۴۲۵ تماس بگیرید.

firealarm وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.